Hakkımızda

1990 yılında kurulan Erdem Mobilya, yaklaşık 32 yıllık tecrübesiyle mobilya sektöründe yenilikçi vizyonu ve yaklaşımıyla, başarılı stratejileriyle binlerce ailenin evine girmiştir ve halen mobilya pazarında başarılı ve istikrarlı büyümesini sürdürmektedir. Edem Mobilya, işine yaptığı yatırımlar, dürüst ticaret anlayışıyla Türkiye'nin seçkin markaları arasında yer alıyor. Değişimi algılayarak yönetmek, sürekli gelişmek, inovatif bakış açısıyla ahlaki değerlere sahip bir marka olmak bugün ülkemiz ticaretinde en çok ihtiyacımız olan şeylerin başında gelmektedir. Geçmişten aldığı birikimlerle üstün kalite anlayışından ödün vermeden ekonomik çözümler sunarak ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktadır.

Misyonumuz

Türk mobilya sektörünün ilerlemesine katkıda bulunmak, mobilyacıların sorunlarının çözümlenmesine gayret göstermek, sektörün ihtiyaç  duyduğu alanlarda alınması gereken önlem ve tedbirlerin tespitinde rol model olmak.

Vizyonumuz

Geçmişten gelen bilgi ve birikimler ışığında mobilya mağazacılığının lokomotifi olmak. Mobilya mağazacılığında sadece Erzurum'da değil; tüm Türkiye' de ve dünyada cazibe merkezi ve ilham kaynağı haline gelmek.

Müşteri Memnuniyeti

Beklenti ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Erdem Mobilya memnuniyeti en önde gelmektedir.

Tecrübe ve Deneyim

Mobilya sektöründe'ki 32 yıllık tecrübemiz ve yenilikçi vizyonumuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Kaliteli ve Uygun

Her evin ihtiyacı olan en kaliteli mobilya ürünlerine en avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Müşteri Yorumlarımız


Sayılarla Erdem Mobilya


50000

Mutlu Müşteri

25000

Başarılı Sipariş

500

Farklı Model

30

Yıllık TecrubeYazlım & Görsel Tasarım